صفحه اصلی

Oops...
Slider with alias homesliderx not found.

واکس پارافین

اولین نوع عمده روغن خام ، موم پارافین ، که در صنایع و اهداف بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد ، به طور گسترده ای استفاده می شود. موم پارافین دارای اشکال مختلفی است ، مانند موم پارافین به شکل جامد و پارافین مایع. موم پارافین مناسب به عنوان پوشش های ضد خوردگی برای بشکه های صنعتی و مخازن علاوه بر این ، در عایق الکتریکی ، نساجی ، ساخت شمع ، تولید پارچه ضد آب و صنایع کاغذ ، موم صنعتی ، کاغذ کپی جوهر جامد ، محصولات روانکاری بر پایه و وازلین استفاده می شود.

موم پارافین دارای دو درجه اصلی است ، آنها موم پارافین سبک و موم پارافین سنگین هستند. این نمرات به موم پارافین کاملاً تصفیه شده و موم پارافین نیمه تصفیه شده نیز تقسیم می شوند.

موم پارافین کاملاً تصفیه شده ، دارای روغن کمتر از یا حداکثر 0.5٪ است. سفید ، شفاف ، سفت و سخت است و معمولاً برای ساخت شمع استفاده می شود. شمع هایی که توسط موم پارافین کاملاً تصفیه شده ساخته شده ، دارای رنگ سفید برفی بوده و مدت زمان سوختن آن طولانی است.

موم پارافین نیمه تصفیه شده ، نه تنها برای تهیه شمع مورد استفاده قرار می گیرد بلکه برای برخی از اهداف دیگر مانند اپیلاسیون سطح ، پرداخت و روغن کاری نیز کاربرد دارد. موم پارافین نیمه تصفیه شده دارای روغن تا 7٪ است.

Wax Slack

واکس لاغر ماده اولیه تولید موم پارافین است. با توجه به فرآیند روغن زدایی موم شلخته ، دستیابی به موم پارافین با درصد روغن مختلف امکان پذیر است. واکس اسلک دارای دو دسته Wax Slack Wax و Light Slack Wax می باشد ، بنابراین موم های پارافین که از آنها بدست می آید به موم پارافین سنگین و موم پارافین Light طبقه بندی می شوند.

موم باقیمانده (روغن پا)

موم باقیمانده یا روغن پا ، پس از پردازش یا روغن زدن موم شلخته ، هنگامی که موم صاف تحت فشار قرار می گیرد تا درصد مشخص شده روغن برای تهیه واکس پارافین را فشار دهد ، محصول باقی مانده است. روغن حاوی موم مانده ، روغن بیش از حد ، تا 50٪ دارد. به دلیل استفاده زیاد در ساخت صنایع کبریت ، موم Residue را روغن پا نیز می نامند.

موم باقیمانده در ساخت کفش ، پلاستیک ، پرداخت و صنایع چوب کاربرد دارد. در همین حال ، استفاده از موم Residue به عنوان روان کننده ، مواد ردیف گریس ، ساخت لاستیک ، توسط خواص خاص خود است.

ژله نفتی

ژله نفتی از ترکیب جزئی جامد هیدروکربن ها تشکیل شده است که از معادن / روغن حاصل می شود. درنهایت ، تنها تفاوت اصلی ژل وازلین و پترولیوم در این است که وازلین از ژله Petroleum خالص ساخته شده است که حاوی مواد معدنی و موم ریز کریستالی است بنابراین نرم و تر است.

با مراجعه به دستگاه ژله Petroleum ، به دسته های زیر تقسیم می شود. ژله روغن آرایشی و بهداشتی (سفید) ، ژله نفتی دارویی ، ژله صنعتی پترولیوم

PARAFFIN LIQUID

مخلوط پارافین مایع از حلقه اشباع شده با هیدروکربن مایع و زنجیره نیز تحت عنوان روغن معدنی یا روغن سفید شناخته شده است. این محصول با بی بو ، بی رنگ و بی مزه ، حلال های طبیعی محلول و نامحلول در آب و الکل مشخص می شود.

پارافین مایع به دلیل نشانه های خلوص بالا و پایداری در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. لوسیون مو ، کرم تمیز کننده ، کرم سرد ، ضد گرد و غبار ، روغن ، نساجی ، تخم مرغ های روکش شده و کاربردهای صنایع غذایی.

پارافین مایع در سه کلاس صنعتی ، خوراکی و آرایشی توزیع می شود

امولسیون پارافین

امولسیون های پارافین امولسیون های غیر یونی ، گربه یونی و آنیونی برای درجه بندی مواد غذایی و کاربرد فنی است و بر اساس انواع مواد مانند واکس های LDPE و HDPE ، واکس های اولیه PE ، واکس های PP ، واکس های پارافین ، واکس های میکرو بلورین ، واکس های کارناوبا و مخلوط های آن امولسیون پارافین که بیشتر برای ساخت روکش ها ، جوهر ، کاغذ کت ، تخته و مقوا Bristol ، نئوپان ضد آب ، الیاف ضد آب ، طناب و منسوجات ، محافظت از کف ، بدنه خودرو و مبلمان ، پوشش میوه ها ، امولسیون ژیلسونیت ، مایع جیلسونیت و سبزیجات استفاده می شود.

موم پلی اتیلن

موم پلی اتیلن / PE Wax ، به عنوان فعال کننده و پراکندگی مواد برای رزین های پلی اتیلن ، پلی پروپیلن ، ABS عمل می کند.

موم ها عمدتا پراکندگی هیدروکربن های پلی اتیلن یا موم های گیاهی و حیوانی در سیستم وسیله نقلیه مورد استفاده هستند. موم پلی اتیلن / PE موم ما شام خشک و سفید است.

Clients

sino pech logo as customer/client
Kunlun as customer/client
CNPC as customer/client
Indian oil as customer/client